PostHeaderIcon Vaše foto na Lavičských stránkách

fotosber

 

Dobrý den,

Prosím pomozte oživit náš Lavičský web. Každý má jistě zajímavé obrázky týkající se obce. Podělte se o ně prosím.  Zde máte možnost. Není to nic těžkého, ani zdlouhavého. Rychle osvětlím.

 

Co posílat:

Můžete posílat fotografie i videa. Posílejte fotky aktuální i historické, z různých akcí i událostí, jež v obci proběhly. Limitem je pouze publikovatelnost a ucházející kvalita. Nebojte se posílat i fotografie k akcím, jež už na webu zdokumentovány jsou, místa je tu dost. Návštěvník jistě ocení více úhlů pohledu. Neomezujte se na klasické akce typu masopust/pouť/lávka. Lidé jistě ocení i fotografie z brigád, výletů, výstavby v obci, zábav atd... vždyť o tom je život tady. Nezáleží kolik fotografii pošlete. Pokud si myslíte, že za to stojí, pošlete klidně jednu fotku. Samozřejmě můžete posílat i fotografie umělecké, zachycující zátiší a pohledy na naši malebnou obec.   

Jak na to: 

Po mnohém experimentování s vlastní nahrávací aplikací, jsem došel k názoru - proč se snažit o něco, co za nás již dávno mnohem lépe udělali druzí ! Proto prosím svoje data pošlete pomocí webu Uschovna.cz. Kdo se sní již zná, stačí mu jenom doplnit kontaktní mail kterému zásilku pošle a ten je: (znak zavináče @ prosím doplňte - schválně jej neuvedu kvůli spamu )  obec.lavicky(zavináč)gmail.com . K fotografiím prosím do popisu zásilky uveďte nějaké info k fotografiim. Zamezíme nedorozuměním. Pokud uvedete autora fotografii, samozřejmě jej pod fotografiemi rád uvedu.

Co z toho:

Prosím podělte se – zabere to pár minut a trochu klikání. Uděláte přitom radost spoustě návštěvníků webu a to nejen nyní, ale po budoucí roky. 

 

Tudy na Úschovnu.cz 

  

Děkuji a velmi se těším

MarPa

Aktualizováno (Úterý, 07 Leden 2014 21:31)